Сумський дошкільний навчальний заклад
(ясла-садок) № 35 "Дюймовочка"
Правила та умови прийому до ДНЗ
Як зареєструвати дитину до дошкільного навчального закладу
-
У пошуковій системі будь-якого браузера введіть «Електронна реєстрація в дошкільні навчальні заклади».
-
У вкладці «Електронна реєстрація в дошкільні навчальні заклади» введіть логін та пароль своєї електронної адреси.
-
Натисніть вкладку «Список ДНЗ», оберіть «Населений пункт» Сумська область, натисніть на плюс та оберіть м. Суми та рік зарахування.
-
Із перелічених закладів оберіть дошкільний навчальний заклад, у який бажаєте зареєструвати свою дитину.
-
Знайдіть потрібний дошкільний заклад, натисніть з правої сторони вкладку «Докладніше».
-
Відкриту сторінку ДНЗ прогорніть до самого низу і натисніть «Подати заявку на вступ».
-
На сторінці «Кабінет батьків» введіть відповідні дані. Поля, що виділені напівжирним написанням, є обов’язковими для заповнення. Обов’язково додайте копію свідоцтва про народження дитини.
-
Натисніть «Зберегти» і ваша заявка буде прийнята.
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 12 березня 2003 р. № 305
(в редакції постанови Кабінету Міністрів України
від 27 січня 2021 р. № 86)
ПОЛОЖЕННЯ
про заклад дошкільної освіти
Зарахування до закладу дошкільної освіти, переведення та відрахування
9. До заяви про зарахування дитини до закладу дошкільної освіти додаються:
-
копія свідоцтва про народження дитини;
-
медична довідка, видана відповідно до статті 15 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб”, разом з висновком про те, що дитина може відвідувати заклад дошкільної освіти.
Для зарахування дитини з ранніми проявами туберкульозної інфекції, малими формами туберкульозу до державного (комунального) санаторного закладу дошкільної освіти (санаторних груп) до заяви про зарахування додається довідка територіального закладу охорони здоров’я чи протитуберкульозного диспансеру.
Для зарахування дитини до державного (комунального) спеціального закладу дошкільної освіти (спеціальних груп) до заяви про зарахування додається висновок інклюзивно-ресурсного центру про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини щодо виявлених особливостей розвитку (порушень слуху, зору, мовлення, поведінки, опорно-рухового апарату, інтелектуального розвитку чи затримки психічного розвитку).
Для зарахування дитини з особливими освітніми потребами до державного (комунального) закладу дошкільної освіти та утворення інклюзивних груп до заяви про зарахування додається висновок інклюзивно-ресурсного центру про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини.
Закон України “Про захист населення від інфекційних хвороб”
Стаття 15. Запобігання інфекційним захворюванням у дитячих закладах
Прийом дітей до виховних, навчальних, оздоровчих та інших дитячих закладів проводиться за наявності відповідної довідки закладу охорони здоров'я, в якому дитина перебуває під медичним наглядом. Довідка видається на підставі даних медичного огляду дитини, якщо відсутні медичні протипоказання для її перебування у цьому закладі, а також якщо їй проведено профілактичні щеплення згідно з календарем щеплень і вона не перебувала в контакті з хворими на інфекційні хвороби або бактеріоносіями.
Дітям, які не отримали профілактичних щеплень згідно з календарем щеплень, відвідування дитячих закладів не дозволяється. У разі якщо профілактичні щеплення дітям проведено з порушенням установлених строків у зв'язку з медичними протипоказаннями, при благополучній епідемічній ситуації за рішенням консиліуму відповідних лікарів вони можуть бути прийняті до відповідного дитячого закладу та відвідувати його.
Порядок проведення медичних оглядів дітей і форма довідки для прийому їх до дитячих закладів установлюються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони здоров'я.
Для відвідування дитячого садка батькам необхідно надати довідку з засвідченням факту, що дитина здорова та форму 063/о («Карта профілактичних щеплень»).
Таку довідку надасть педіатр або сімейний лікар закладу охорони здоров’я, в якому спостерігається дитина.
У довідці лікар має зазначити: • прізвище, ім’я, по батькові дитини; • дату народження; • місце проживання; • інформацію про стан здоров’я дитини та можливість відвідування закладу дошкільної освіти.
Якщо дитина має певне захворювання, то за рішенням одного з батьків або іншого законного представника дитини, у цій довідці може бути зроблено відповідний запис.
Якщо ж батьки або законні представники вирішать не вказувати в довідці діагноз дитини, то лікар зазначає застереження щодо фізичних навантажень та інші рекомендації медичного характеру. Відповідно, медичні працівники закладів дошкільної освіти володітимуть необхідною інформацією про стан здоров'я дитини.